Letovisko lásky aneb letních komedií o lásce není nikdy dost

Horké letní večery přejí nejen lásce skutečné, ale i filmové. Jedním z nejnovějších snímků toho typu je i Letovisko lásky, kde se navíc romantika rozehrává v krásném prostředí jednoho luxusního tropického letoviska. Vzhledem ke kariéře hlavní postavy, vše rovněž za zvuků chytlavé hudby.

Léčba zlomeného srdce

Hlavní hrdinkou filmu je Erica, kterou krátce před svatbou opustil její snoubenec Jason. Nedaří se jí ani v práci, těsně před vydáním desky, jež měla nastartovat její kariéru profesionální zpěvačky, propásla důležitou příležitost. Z těchto důvodů se tak nechá přemluvit, aby opustila New York a několik měsíců pracovala jako zpěvačka v exkluzivním letovisku na africkém ostrově Mauricius. Zde si po několika týdnech začne znovu užívat života a naváže románek s Calebem. Ten přijel na ostrov oslavit svatbu svého bratrance.

Jenže jméno i tvář ženicha se shodují s mužem, kterého Erica velmi dobře zná. Calebův bratranec totiž není nikdo jiný než její bývalý přítel Jason, který se necelý rok po rozchodu chystá oženit s Beverly. Navíc se má jejich svatba konat právě v letovisku, kde Erica pracuje, a ona tak bude muset na svatbě vystoupit.

Nenadchne, ale ani neurazí

Aniž by se ztratil v exotickém okouzlení ostrovním rájem nebo v předstírání, že se považuje za novátora romantických komedií, režisér Steven K. Tsuchida udělal z filmu příjemnou podívanou. Snímek je zajímavý i soulově-popovým soundtrackem a mnoha odkazy na oblíbené romantické filmy. Při jeho sledování se vám pravděpodobně vybaví především slavný snímek Svatba mého nejlepšího přítele s Julií Roberts v hlavní roli.

Inspirace vlastním životem?

Producentkou filmu je několikanásobná držitelka ceny Grammy, zpěvačka Alicia Keys. Ta se na internetu stala terčem mnoha ironických komentářů fanoušků, kteří si všimli podobnosti děje filmu s osobním příběhem zpěvačky. Alicia se totiž v roce 2010 provdala za Swizz Beatze jen několik málo týdnů poté, co se rozvedl se svou manželkou, americkou zpěvačkou Mashondou. V hlavních rolích filmu se objevila Christina Milian, Jay Pharoah a Sinqua Walls.

Zdroj: tg24.sky.it, netflix.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu