Ledová sezóna: Ztracený poklad. Vezměte děti do kina a užijte si spoustu ledové zábavy s polárním medvědem

Ledová sezóna: Ztracený poklad je v pořadí již třetím filmem o králi ledového severu – ledním medvědu jménem Norm. Tentokrát se pokusí vrátit zpět na své místo dávný artefakt. A pokud tohoto huňatého medvěda znáte, jistě víte, že to vůbec nebude snadný úkol.

Norm a jeho svět

I když je medvěd Norm velký, huňatý a jako lední medvěd by měl také nahánět strach a hrůzu, on je úplně jiný. Je milý, trošičku roztržitý, ze všeho nejraději má rád zábavu, naprostou pohodu, své kamarády a také svou medvědici. Rozhodně má ale dobré srdce, což se nám znovu rozhodne ukázat.

Na jeho území se strhne honička za dávným artefaktem, který se nakonec dostane do rukou právě jemu. Norm však ví, co má udělat. Starobylý a vzácný poklad je potřeba uložit zpět na své místo, a proto se rozhodne, že chrám najde a artefakt vrátí tam, kam patří. Sám na to naštěstí nebude, a tak může začít pořádné dobrodružství.

Parta lumíků a zábava pro celou rodinu

Chrám, který musí Norm najít, leží někde v džungli na úplně jiném konci zeměkoule. Společnost na této dobrodružné výpravě mu budou dělat tři nezničitelní polární lumíci. Během ní na všechny čeká řada úkolů, hádanek a Norm zase dokáže, že ani on sám neví jak, ale občas se mu zkrátka podaří šlápnout úplně vedle. Obyvatelé zdejší džungle se budou divit, co to k nim zavítalo za návštěvníky!

Třetí příběh o nešikovném, ale snaživém polárním méďovi se zdá být ze všech nejlépe propracovaný a vyvedený. Čeká vás zábava pro celou rodinu. Ve filmu nechybí vtipní lemuři a také zloduch, bez kterého by to nebylo ono.

Jak si Norm se svým úkolem poradí, uvidíte v kinech od 19. 3.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT