Kvůli filmu Malý unavený Joe muselo být několik diváků převezeno do nemocnice

Ve westernové komedii Malý unavený Joe se opět představí Terence Hill a Bud Spencer. Je to už jejich sedmá spolupráce. Opět hrají dva pistolnické bratry, kteří se vrací ke svému nečestnému životu na Divokém západě. Film měl ohromný úspěch, přesto někteří diváci kvůli němu skončili hospitalizovaní v nemocnici.

Matku dvou bratrů si zahrála Jessica Dublin

Malý unavený Joe je film, kde se už po sedmé představí nepřekonatelná dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Natočil ho Italský režisér Enzo Barboni, který dokázal dát filmu notnou dávku zábavy. Přesto jedna věc mu unikla. Ve filmu hraje matku těchto dvou pistolníků Jessica Dublin. Tato krásná herečka je však ve skutečnosti daleko mladší, než její filmoví synové. Když se narodila, Budovi bylo už dvanáct a Terence měl tři roky.

Film diváky skutečně rozesmál

Tento fakt, že jejich matka byla mladší, než tito dva komediální herci však neměnil nic na tom, že Malý unavený Joe byl velmi zábavný. Když ho diváci sledovali v kině, při jedné ze scén dostali takový záchvat smíchu, že museli být převezení do nemocnice. Zapříčinila to scéna z restaurace. Nešlo však o žádnou předem naplánovanou akci. Tenhle záběr vznikl z naprosté improvizace Terence Hilla a Buda Spencera.

Nepřehlédněte: Milovníci westernu si dnes večer přijdou na své. Bud Spencer a Terence Hill budou řádit na Divokém západu.

Na kterou stranu zákona se postaví tentokrát?

Ve snímku se tito dva herci opět představí jako dva pistolničtí bratři, kteří se vracejí k nečestnému životu na Divokém západě. Jenže několika shodami náhod opět oba skončí na té správné straně zákona. Převlékají se za mnichy, ale místo odpustků a rozhřešení jako vždy rozdávají rány, po kterých zůstávají velké monokly. Tento film je volné pokračování westernu Pravá a levá ruka ďábla z roku 1970.

Na film Malý unavený Joe se můžete podívat už dnes večer na televizní stanici ČT2. Jistě se i vy budete dobře bavit.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu