Když slavní slaví… Slavit tento týden bude bouřlivák Charlie, kamarád do deště nebo slavná česká režisérka.

I tento týden se můžete podívat na tři slavné osobnosti, které oslaví své narozeniny. Věk je sice jen číslo a každý vypadáme tak, jak žijeme. Důkazem je například Charlie Sheen, jeden z našich oslavenců.


Charlie Sheen

Americký herec se narodil 3. 9. 1965 v New Yorku a proslavil se v mnoha filmech a seriálech. Kariéru začal v roce 1984 v televizních seriálech a poté v roce 1986 získal hlavní roli ve válečném dramatu Četa, který mu otevřel bránu do šoubyznysu. Stal se oblíbeným hercem a proslul svými rolemi ve Žhavých výstřelech, parodiích Scary Movie a později se blýsknul v seriálu Dva a půl chlapa, kde si zahrál tak trošku sám sebe. Charlie Sheen byl odjakživa bouřlivák, měl rád večírky, alkohol, ženy a bohužel také drogy.

Anketa: Kterému oslavenci byste nejraději potřásli rukou?
Celkem hlasů: 89
Více než svými rolemi je tak slavný právě díky svému bujarému životu, který si nakonec vybral svou daň. V seriálu Dva a půl chlapa dostal v roce 2011 padáka kvůli problémům s drogami a nahradil ho mladší kolega Ashton Kutcher. V listopadu 2015 pak herec potvrdil v talk show televize NBC, že je HIV pozitivní. Není se čemu divit, v posteli se mu vystřídalo tolik žen, že si o tom jiní mohou nechat jen zdát. Dnes je z Charlieho troska. Vypadá hrozně a nemoc se tak naplno projevuje. Je bledý, zestárlý a do fešáka, kterého známe má skutečně daleko.

Sagvan Tofi

Herec se narodil 7. 9. 1964 v Praze a byl dost hyperaktivní dítě. Střídal školy jako ponožky, protože nikde nevydržel. Našel se až v dramatickém kroužku, což ho nakonec přivedlo ke hraní. Spolu s Lukášem Vaculíkem tvořili svého času nerozlučnou dvojici a filmy jako Vítr v kapse nebo Kamarád do deště jsou oblíbené do dnes.

Jenže zlatá éra skončila a Sagvan také začal plnit spíše stránky bulvárních časopisů než kinosály. Dnes ale už zase hraje. Objevuje se v televizních seriálech, naposledy jsme ho mohli vidět například v Ordinaci v růžové zahradě a píše muzikály. Jeho Děti ráje nebo Čas růží měly velký úspěch. Jen tak dál.

Marie Poledňáková

Jedna z našich nejúspěšnějších režisérek se narodila 7. 9. 1941 ve Strakonicích. V mládí pracovala jako dělnice v továrně, pak ale šla studovat do Prahy Akademii múzických umění a udělala dobře. Dnes ji známe především jako autorku nezapomenutelných rodinných komedií, jako je komedie století S tebou mě baví svět, nebo Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Tyhle filmy se prostě nikdy neomrzí.

Pak si na chvíli od rodinných komedií dala pauzu a až po letech natočila volné pokračování příběhů o malém Vaškovi, který konečně našel tatínka s názvem, Jak se krotí krokodýli. Film už ovšem takový úspěch neslavil. Možná je to tím, že malý Vašek v podání tragicky zesnulého Tomáše Holého v příběhu prostě chyběl, možná je to dobou. Každopádně o něco větší úspěch slavil film, Líbáš jako Bůh s Kamilou Magálovou, Oldřichem Kaiserem, Jiřím Bartoškou a Evou Holubovou v hlavních rolích. Netradiční čtveřice se pak vrátila ještě ve filmu, Líbáš jako Ďábel.

Všem oslavencům gratulujeme!

 

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

CarsMag.cz - aktuálně čte 32 lidí
NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 23 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 46 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 44 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 32 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 44 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 44 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 44 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 23 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 29 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 46 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 47 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 23 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 47 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 23 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 47 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 32 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 47 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 46 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 29 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 47 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 46 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 44 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 32 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 23 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 46 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 29 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.