Když slavní slaví… Slavit tento týden bude bouřlivák Charlie, kamarád do deště nebo slavná česká režisérka.

Přidat na Seznam.cz

I tento týden se můžete podívat na tři slavné osobnosti, které oslaví své narozeniny. Věk je sice jen číslo a každý vypadáme tak, jak žijeme. Důkazem je například Charlie Sheen, jeden z našich oslavenců.


Charlie Sheen

Americký herec se narodil 3. 9. 1965 v New Yorku a proslavil se v mnoha filmech a seriálech. Kariéru začal v roce 1984 v televizních seriálech a poté v roce 1986 získal hlavní roli ve válečném dramatu Četa, který mu otevřel bránu do šoubyznysu. Stal se oblíbeným hercem a proslul svými rolemi ve Žhavých výstřelech, parodiích Scary Movie a později se blýsknul v seriálu Dva a půl chlapa, kde si zahrál tak trošku sám sebe. Charlie Sheen byl odjakživa bouřlivák, měl rád večírky, alkohol, ženy a bohužel také drogy.

Anketa: Kterému oslavenci byste nejraději potřásli rukou?
Celkem hlasů: 98
Více než svými rolemi je tak slavný právě díky svému bujarému životu, který si nakonec vybral svou daň. V seriálu Dva a půl chlapa dostal v roce 2011 padáka kvůli problémům s drogami a nahradil ho mladší kolega Ashton Kutcher. V listopadu 2015 pak herec potvrdil v talk show televize NBC, že je HIV pozitivní. Není se čemu divit, v posteli se mu vystřídalo tolik žen, že si o tom jiní mohou nechat jen zdát. Dnes je z Charlieho troska. Vypadá hrozně a nemoc se tak naplno projevuje. Je bledý, zestárlý a do fešáka, kterého známe má skutečně daleko.

Sagvan Tofi

Herec se narodil 7. 9. 1964 v Praze a byl dost hyperaktivní dítě. Střídal školy jako ponožky, protože nikde nevydržel. Našel se až v dramatickém kroužku, což ho nakonec přivedlo ke hraní. Spolu s Lukášem Vaculíkem tvořili svého času nerozlučnou dvojici a filmy jako Vítr v kapse nebo Kamarád do deště jsou oblíbené do dnes.

Jenže zlatá éra skončila a Sagvan také začal plnit spíše stránky bulvárních časopisů než kinosály. Dnes ale už zase hraje. Objevuje se v televizních seriálech, naposledy jsme ho mohli vidět například v Ordinaci v růžové zahradě a píše muzikály. Jeho Děti ráje nebo Čas růží měly velký úspěch. Jen tak dál.

Marie Poledňáková

Jedna z našich nejúspěšnějších režisérek se narodila 7. 9. 1941 ve Strakonicích. V mládí pracovala jako dělnice v továrně, pak ale šla studovat do Prahy Akademii múzických umění a udělala dobře. Dnes ji známe především jako autorku nezapomenutelných rodinných komedií, jako je komedie století S tebou mě baví svět, nebo Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Tyhle filmy se prostě nikdy neomrzí.

Pak si na chvíli od rodinných komedií dala pauzu a až po letech natočila volné pokračování příběhů o malém Vaškovi, který konečně našel tatínka s názvem, Jak se krotí krokodýli. Film už ovšem takový úspěch neslavil. Možná je to tím, že malý Vašek v podání tragicky zesnulého Tomáše Holého v příběhu prostě chyběl, možná je to dobou. Každopádně o něco větší úspěch slavil film, Líbáš jako Bůh s Kamilou Magálovou, Oldřichem Kaiserem, Jiřím Bartoškou a Evou Holubovou v hlavních rolích. Netradiční čtveřice se pak vrátila ještě ve filmu, Líbáš jako Ďábel.

Všem oslavencům gratulujeme!

 

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.