Když se celebrity rozšoupnou… Které hvězdy utrácí své jmění za hlouposti?

Vydělávají tolik peněz, že už neví, jak s nimi naložit. A tak si kupují nesmysly, jen tak pro radost a nemají problém za ně utratit miliony. Pojďte se s námi podívat, které celebrity už nevědí co s penězi a tak nezřízeně utrácejí.

Nicolas Cage

Tento hollywoodský herec miluje komiksy. Svého syna dokonce pojmenoval Kal-El, což je jméno Supermana na jeho rodné planetě Krypton. Supermana si oblíbil natolik, že neváhal utratit 30 milionů za vzácný výtisk komiksu. V jedné dražbě pak koupil dinosauří lebku za 5,7 miliónů, přeplatil tak Leonarda DiCapria, který po ní toužil také. Jenže záhy na to se přišlo na to, že je lebka kradená a herec ji musel vrátit mongolské vládě.

Anketa: Kdo podle vás mejvíce rozhazuje?
Celkem hlasů: 196

Jako domácího mazlíčka si slavný herec pořídil chobotnici, krokodýla, žraloka a dvě albínské kobry královské. Kromě toho rád nakupoval pozemky a nemovitosti. Největší bizarností, byly však vysušené hlavy obyvatel amazonských prasků, které herec musel mít doma také. Jenže s utrácením byl konec, když americká vláda přišla na to, že dluží na daních přes 290 miliónů korun.

Lady Gaga

Herečka a zpěvačka, která se během let stala z šílené rebelky umírněnou a klidnější dámou, která září jak na filmovém plátně, tak u mikrofonu se také nebojí rozfofrovat své peníze za blbiny. Mít doma jezírko s rybičkami by nebylo nic zvláštního, kdyby jedna rybka v něm nestála více než 50 000 korun. Ano, Lady Gaga má doma jezírko plné koi ryb. Ty si nechala přivézt přímo z Japonska. Zpěvačka se asi také dost bojí duchů a nadpřirozených sil. Za milion korun si domů koupila speciální elektronické zařízení, které slouží k odhalení přítomnosti duchů.

Jennifer Aniston

Účes jako měla Rachel z kultovního seriálu Přátelé, chtěla mít v tehdejší době každá žena. Jennifer Aniston vypadá skvěle pořád a její vlasy jsou chválené na každém kroku. A taky aby ne, když za ně zaplatí takovou sumu. S obyčejným kadeřníkem si totiž rozhodně nevystačí. Na služební cesty si sebou Jennifer vozí výhradně svého dvorního stylistu Chrise McMillana, kterému platí 50 000 za týden. Přesně tolik ji stojí její dokonalý účes, který se pak my „obyčejné ženy“ snažíme napodobit.

Oprah Winfrey

Snad nejslavnější a nejsledovanější moderátorka na světě to ze začátku neměla vůbec lehké. V současnosti je sice považována za nejbohatší a nejvlivnější Afroameričanku, ale rozhodně tomu tak nebylo vždy. Její matka byla chudá dospívající pokojská a tak její dětství rozhodně růžové nebylo. Teď ale Oprah vydělává astronomické částky a může si dovolit ledasco. Tak proč rovnou ne vanu, kterou má zhotovenou přímo na míru. Při jednom televizním rozhovoru přiznala, že její vana je z mramoru a onyxu a dokonce je speciálně vytesaná tak, aby do ní její tělo dokonale zapadlo.

Peníze s člověkem umí pěkně zamávat. Ono se možná ani není čemu divit. Utrácet za hadříky a kosmetiku už je prostě asi nuda.

 

Autor: Michaela Richterová

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT