Kam se poděly jejich peníze? Které hvězdy mají potíže s penězi?

O hercích obecně se traduje, že musí mít spoustu peněz někde doma uložených, případně si odpočívají na účtech v bance. Není proto pro ně problém si cokoliv koupit, zařídit nebo třeba jen tak, bez mrknutí okna, koupí věci, na které běžně lidé šetří i několik měsíců. Je to možná pravda, ovšem je nutno podotknout, že také jejich život nedosahuje stejných finančních nákladů, jako ten náš, je podstatně dražší. Některé hvězdy stihly vydělat slušný balík, možná i miliony. Patřil jim svět, byly nejbohatší osobnosti a nikdo by si ani nepomyslel, že jim bude něco chybět. Přesto se dostali svým hýřením a možná i nezodpovědnými kroky do problémů a následně až na dno. Kdo se neuměl ovládnout a všechny své finance utratil?

Lindsay Lohan

O této herečce je dobře známé, že má za sebou velké množství problémů. Problémy s drogami, alkoholem a také se zákonem jí dohnaly k velkým dluhům, které měla a má. Dluží za daňové poplatky, léčebné výlohy a také za různé splátky. Část svých dluhů Lindsay splatila, když se vysílala její show v Americe. Show však zrušily, Lindsay se ocitla opět bez příjmů, a stále je tedy dlužníkem. To ji netrápí a utrácí vesele dál a dál.

50 Cent

I rappeři mají své problémy s penězi. Jeho dluhy byly velké, dvaadvacet milionů dolarů není „pár drobných“. Dluhy ho dohnaly a on se rozhodl vyhlásit bankrot. Sám uvedl, že to pro něj nějaký závažný problém nebyl, jednoduše vyhlásil bankrot, chvíli to bylo nepříjemné, ale pak se to jednoduše vyřešilo. Dlouho ho to tedy netrápilo.

Kim Basinger

Ani této hvězdě se problémy s financemi nevyhnuly. Porušila smlouvu ve filmu Boxing Helena ještě z roku 1993. Původní dluh byl vysoký, přes osm milionů dolarů a ona poté vyhlásila bankrot. V tu dobu se herečka potýkala ještě s jedním problematickým filmem, což jí moc nepřidalo. Se studiem se dlouho dohadovala a nakonec se domluvily na tom, že zaplatí necelé čtyři miliony dolarů a dluh bude smazán. To nakonec udělala a vše tedy dobře dopadlo.

Čtěte také: Ztloustnout i zhubnout: co herci udělají pro svou roli?

Kim Kardashian a Kanye West

Aktuální kandidát na prezidenta, rapper a módní návrhář Kanye West napsal v roce 2016 na sociální síť, že má dluh okolo 53 milionů dolarů. Tento příspěvek byl však takřka ihned smazán, přesto jej někteří zaregistrovali a informace se rozšířila. Šlo o dluhy z podnikání v módním odvětví. Po nějaké době napsala Kim Kardashian, jeho žena, že vše bylo splaceno a aktuálně dluhy Kanye nemá. Jejich konta tak zdárně rostou a třeba je to poučilo v tom, aby si dávaly na své podnikatelské aktivity pozor.

Charlie Sheen

Tento hollywoodský záporák, se kterým je prý těžké pořízení dluží údajně okolo dvanácti miliónů a kdoví, zda se dluh ještě nevyšplhal výše. Dlužil za hypotéky, právní poplatky a daně. Nikdo nechápe, kde se peníze mohly podít a jak se vůbec mohl tolik zadlužit. Když hrál v sitcomu Dva a půl chlapa, byl nejlépe placenou televizní hvězdou a musel si přijít na pěkný balík.

Autor: Zuzana Žáková
ZAVŘÍT