James Franco získal za roli ve filmu Princ a pruďas ostudnou zlatou malinu

Celovečerní komedie Princ a pruďas vás rozhodně pobaví. Tento příběh vás zavede do královského světa plného kouzel. Zahrál si zde například James Franko. Jeho role, přestože byla komická, mu vynesla ocenění za nejhorší herecký výkon, a z předávání cen si odnesl Zlatou malinu. Přesto dodnes natáčí jeden film za druhým.

Fantasy příběh o dvou bratrech je povedený

Komedie nás přenese do království krále Talliouse z Kňouralova království, který má dva syny. Thadeouse a Fabiouse. Ten první je závistivý a líný pecivál. Naopak druhý syn Fabious je krásný a velmi dobrý válečník. Chce se oženit s krásnou Belladonou, ale zlý čaroděj jeho svatbu překazí a nevěstu mu unese. Pokusí se ji zachránit, ale na cestu musí vzít také svého bratra Thadeouse, jinak ho král vyžene z království.

James Franco to neměl jednoduché

James Franco si v  komedii zahrál roli Fabiouse, ale neměl to vůbec jednoduché. Během celého natáčení neustále létal mezi New Yorkem a Belfastem. V té době totiž studoval na univerzitě – a potřeboval školu dokončit. To se možná odrazilo také na jeho hereckém výkonu. Přestože se mnohým v této komedii líbil, ostatní měli jiný názor, a tak si za tuto roli odnesl z předávání cen ostudnou Zlatou malinu za nejhorší herecký výkon.

Čtěte také: Špatný film – kterým režisérům zlomil vaz jediný špatný snímek?

Film má jednu chybu

Snad neexistuje film, který by se obešel bez chyb. Nejinak tomu je také v tomto filmu. Když se podíváte na scénu, kdy Thadeous, kterého si zahrál Danny McBride, podává penis z minotaura Cortneymu, má tento mladík naprosto zdravou ruku. Což však není možné, protože v ostatních scénách okolo ji má zlomenou. Pokud se dnes večer budete koukat na tento snímek, všimněte si toho.

V tomto snímku si zahrála také krásná Natalie Portman, která však ve scéně, kde ukazuje své pozadí a skáče do ledové vody, použila dublerku.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu