Jak s odstupem času vzpomíná Jon Cryer na Charlieho Sheena a seriál Dva a půl chlapa?

Kultovní seriál Dva a půl chlapa bavil diváky několik let. Jon Cryer a Charlie Sheen vytvořili komickou dvojici a navzájem se skvěle doplňovali. Jak Jon vzpomíná po letech na natáčení? Přece jen ne vždy bylo všechno skvělé a zažili spolu také pár nepříjemných chvilek, které vyústily až k rozdělení těchto mužů.

Jon Cryer je nenápadný, ale dobře placený herec

Jon Cryer v seriálu Dva a půl chlapa ztvárnil roli Alana Harpera. Příživníka, který se není schopen postavit finančně na vlastní nohy. V soukromém životě tomu tak rozhodně není. V roce 2013 byl dokonce na pomyslné druhé příčce nejlépe placených seriálových herců. Ten rok si vydělal neuvěřitelných 378 milionů korun. Před nedávnem zavzpomínal na natáčení tohoto kultovního seriálu a na svého hereckého kolegu Charliho Cheena.

Čtěte také: Drsná proměna Charlieho Sheena. Z milované a nejlépe placené televizní hvězdy zatracencem, kterého nikdo nechce.

První roky byly skvělé

Jona si nedávno pozvala do svého pořadu Couch Surfing, Lola Ogunnaike. Cryer zde odhalil, že na začátku natáčení se mu s Charliem spolupracovalo velmi dobře. Zažili spolu několik velmi skvělých let. Vše se však začalo kazit, když se Sheen rozvedl se svou ženou Denis Richards. Rozvod neunesl a v té době se vrátil k užívání drog. Přesto si ještě dokázal na nějakou dobu udržet svou profesionalitu a natáčení bez problémů zvládal.

Charlie nakonec musel seriál opustit

Přesto toto období nemělo dlouhého trvání a Charlie začal také do studia chodit opilý a zdrogovaný. Proto produkce v roce 2011 přistoupila k jeho propuštění ze seriálu. Toto však nebyl jediný důvod, proč to na natáčení začalo drhnout, a seriál začal ztrácet na kvalitě. Sheen se choval pohrdavě. A to nejen k Jonovi, ale také k tvůrci seriálu Chucku Lorremu. Cryer přiznal, že byl velmi rozčarován z chování svého kolegy a nepracovalo se mu s ním dobře, i když na jejich začátky rád vzpomíná.

Charlie Sheen byl po 8. řadě seriálu nahrazen Ashtonem Kutcherem, který se pokusil dostat seriál opět na vrcholné příčky sledovanosti, ale ani jemu se to už nepodařilo.

Autor: Vlastimil Vachta
zavřít reklamu