Jak jsem poznal vaši matku: Oblíbený sitcom se vrací, tentokrát bude vypravěčkou matka!

Patřili jste před lety k fanouškům amerického komediálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku? V tom případě vás jistě potěší, že již brzy se budete moc podívat na jeho volné pokračování. Tentokrát bude nazváno Jak jsem potkala vašeho fotra. O seriálu, který bude líčit začátky vztahu tentokráte z ženského úhlu pohledu, se mluvilo již dlouho. Ale až nyní dostal celý projekt skutečně zelenou.

Hlavní postavu ztvární Hillary Duffová

Volné pokračování populárního sitcomu oznámila společnost Hulu. Jak již vyplývá z názvu seriálu, Sofie, v podání Hillary Duffové, bude svým dětem, konkrétně synovi, vypravovat o tom, jak kdysi poznala jejich otce. Nutno dodat, že o tom, že se natočí i „obrácená“ verze se mluvilo ještě v době, kdy se natáčel původní seriál. V něm architekt a otec Ted vyprávěl svým dětem o tom, jak potkal jejich matku a co vše tomu předcházelo. V Jak jsem potkala vašeho fotra by Sophie měla svému synovi vyprávět o tom, jak v roce 2021, tedy v naší současnosti, tak úplně nevěděla, co si počít se svým životem, a zároveň se snažila najít pravou lásku. Zda ji opravdu najde právě v synově otci, není zatím jasné. První řada nového seriálu by měla mít pouze deset dílů, kdy bude ale uvedena na obrazovky, zatím nebylo oficiálně zveřejněno.

Bude seriál stejně úspěšný?

Zda se seriálu podaří navázat na úspěchy předešlé série není jasné. Především první díly Jak jsem potkal vaši matku se staly celosvětovým fenoménem. Seriál byl pojat zcela jinak než většina tehdejších sitcomů. Na úspěchu měl velký vliv jeho styl, když namísto obvyklých humorných scének odehrávajících se v jednom bytě, seriál hodně využíval i flashbacky do minulosti, flashforwardy do budoucnosti, různou vypravěčskou perspektivu či nevšední střih. Tvůrci původního seriálu Carter Bays a Craig Thomas sice uvolnili místo dvojici Isaac Aptaker a Elizabeth Berger. Budou ale na seriálu spolupracovat.

Zdroj: variety.com

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT