Já, společnice: Nahlédněte do atraktivního světa luxusních společnic

Patříte mezi fanoušky či fanynky zajímavých seriálů s ženskými hrdinkami? Pokud ano, nenechte si ujít seriál s nevšedním názvem Já, společnice, jehož třetí řadu můžete od začátku května sledovat na HBO GO. Pokud je vám název seriálu povědomý, máte pravdu. Inspirací byl stejnojmenný snímek Stevena Soderbergha. Pokud jste neviděli předchozí dvě řady, nevadí, HBO GO nabízí i jejich zhlédnutí.

Přes den studentka, v noci společnice

Hlavní postavou seriálu je Christine Readeová. Na první pohled nenápadná studentka druhého ročníku právnické fakulty na univerzitě Chicago-Burnham, která se snaží začít svou kariéru jako stážistka v prestižní advokátní kanceláři Kirkland & Allen. To je ale jen jedna část Christine, ta, kterou chce, aby její okolí znalo. Jenže existuje ještě jedna Christine, zcela jiná. Díky spolužačce Avery se totiž Christine jednoho dne seznámí se světem luxusních společnic, kde se dají vydělat nemalé peníze, aniž by musela pracovat tak tvrdě jako v kanceláři. Christine se rozhodně do tohoto světa vstoupit a začne žít dvojí život. Zatímco ve dne je slušnou studentkou a pracovitou stážistkou, v noci dělá společnost různým bohatým mužům. Kromě peněz ale Christine a ostatní dívky k jejich klientům váží i city…

Luxusní společnice existují i v prostředích, kde byste je nečekali

Vzhledem k úspěchu první řady seriálu, jehož hlavní představitelka herečka Riley Keough získala za roli Christine dokonce nominaci na Zlatý globus, se seriál brzy dočkal dalších dílů. Druhá řada seriálu je zaměřena především na dva paralelní příběhy, jeden se odehrává ve Washingtonu a druhý v Novém Mexiku. Ve třetí řadě se děj seriálu přesouvá do Londýna. Hlavní postavou je Iris, která svých kontaktů s klienty využívá ve světě technologie a neurovědy. Vzhledem ke svému tématu a řadě odvážných scén je seriál samozřejmě přístupný až od osmnácti let.

Zdroj: indiewire.com, imdb.com, hbogo.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu