Ikonické role: Kteří herci je nemohou vůbec vystát?

Spousta herců má své ikonické role, které je proslavili a už jim je nikdo neodpáře, i když prorazili jinde a mají své další role, ve kterých vynikli. Stali se z nich hvězdy de facto přes noc, fanoušci a fanynky po celém světě je chtějí vidět, minimálně na plátně kin a neustále koukají na tyto filmy. Člověk by si řekl, že tito herci budou svým ikonickým rolím vděční, protože právě díky nim a šanci, kterou jim dal režisér nebo scénárista, jsou populární. Někteří herci však na tyto role nemyslí v dobrém, dokonce někteří z nich nemohou tyto role přímo vystát. Koho máme na mysli?

Robert Pattinson

Před pár lety se strhla přímo upíří mánie. Spousta knih s touto tématikou, kterak se zamiluje upír do dívky a tak se rozhodne, případně nerozhodne stát upírkou. Někteří z toho vytěžili filmy na pokračování, jiní několik sérií seriálu. Robert Pattinson dostal příležitost jako Edward Cullen, záhadný, tichý kluk, který se na slunci třpytil, zamiloval se do mladinké Belly. Údajně na svou roli nevzpomíná zrovna s nadšením. Dokonce řekl, že čím víc četl scénář, tím víc ho nenáviděl.

Blake Lively

Seriál Gossip girl, v češtině Super drbna byl velmi populární a mnoho lidí chtělo být Serenou Van Der Woodsen, případně s ní alespoň kamarádil. Byla dokonalá, všechno jí vycházelo a prakticky nebyl nikdo, kdo by Serenu nemiloval nebo neznal. Vlastně, Blake Lively, její představitelka si ji moc neoblíbila. V reálném životě nechtěla být s touto postavou moc spojována, takže její sympatie Serena neměla.

Čtěte také: Kam se poděly jejich peníze? Které hvězdy mají potíže s penězi?

Kate Winslet

Mladá začínající herečka, která dostala roli ve filmu Titanic. Pravděpodobně by se stala hvězdou i bez tohoto filmu, ale možná by to chvíli trvalo. Titanic je film, který získal jedenáct Oscarů, viděl ho snad každý a mnozí nejen jednou. Dechberoucí příběh o tom, jak se žena a muž z rozlišných vrstev do sebe zamilují a navzdory všem se rozhodnou být spolu. To ovšem ještě nevědí, že jsou na lodi, která se brzy zapíše do historie a to černým inkoustem.

Autor: Zuzana Žáková
zavřít reklamu