Hvězda aneb romantický film Danielle Steelové, který vybočuje z řady

Danielle Steelová je uznávaná autorka řady romantických knih – a velké množství její tvorby bylo zfilmováno. Patří mezi ně také snímek Hvězda, který pojednává o mladičké dívce, jež dokáže za svou nepěknou minulostí zabouchnout dveře a vydat se do neznámého světa, kde se stane slavnou pěveckou divou.

V hlavní roli se představí Jennie Garth

Ve snímku Danielle Steel: Hvězda se vám v hlavní roli představí Jennie Garth. Tuto krásnou herečku si určitě budete pamatovat jako představitelku Kelly ze seriálu Beverly Hills 902 10. V tomto filmu dokázala, že umí hrát také velmi procítěné role, ne jen divokou, hodně bohatou a rozmazlenou dívku, kterou byla v tomto velmi slavném seriálu. Ve filmu Hvězda hraje dívku, která už v mladém věku rozhodně nemá na růžích ustláno.

Život se s ní nemazlil

Ještě jako středoškolačka se seznámila na svatbě své starší sestry se Spencerem Hillem. Přeskočila mezi nimi téměř okamžitě jiskra, ale protože Crystal byla ještě velmi mladá, nechce se s ní Spenc zaplést. V šestnácti letech jí ale umírá otec a postupně přijde i o celou rodinu – matka ji totiž vyhodí z domu. Crystal ani pořádně ani neví, kam má jít, ale je jí jasné, že doma už zůstat nemůže.

Rychle se z ní stane pěvecká hvězda

Osud ji zavane do San Francisca, kde se živí jako servírka, ale brzy začne zpívat. Má tak nádherný hlas, že se z ní stává rychle hvězda. Hill zatím žije v New Yorku, ale jejich osudy se občas protnou. Bohužel nikdy není vhodná doba k tomu, aby mezi nimi začal vztah, i když je zřejmé, že se vzájemně milují. Když se Spenc seznámí s Elisabeth, která vždy dosáhne svého, vypadá to, že se cesty Crystal a Spencera definitivně rozdělí.

Zda tato dvojice nakonec skončí spolu nebo bude mít příběh smutný konec, na to se můžete podívat už dnes večer na Prima Love.


Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT