Herec Chris Pratt potvrdil, že v Jurském světě 3 se objeví všichni původní herci z Jurského parku

Chris Pratt potěšil všechny fanoušky Jurského parku. V původní sérii o dinosaurech se objevilo hned několik oblíbených herců, kteří jsou s dobrodružstvím ve výzkumném středisku plném dinosaurů spojení od začátku. Nyní se mají vrátit v Jurském světě 3, který se v kinech objeví již 10. června 2021.

Původní trojice ve třetím pokračování

Režisér Colin Treworrov již dříve prohlásil, že by si velmi přál, kdyby se do pokračování filmu o dinosaurech vrátili původní herci, kteří hráli v Jurském parku. Teď je vše potvrzené. Hvězda Jurského světa Chris Pratt potvrdil, že se na scénu vracejí Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum. Ten se sice objevil i v Jurském světě: Zánik říše ale měl v něm jen malou roli. Tentokrát ale má známá trojice dostat daleko více prostoru.

Bude se konečně zase na co koukat?

Laura Dern se opět vrátí jako doktorka Ellie Satlerová, Sam Neill jako doktor Alan Grant a Jeff Goldblum jako doktor Ian Malcolm. Tyto role si herci střihli již v prvním díle Jurského parku z roku 1993 a fanoušci z toho šílí. Oba díly Jurského světa totiž nikdy nedosáhli takové popularity a oblíbenosti jako Jurský park, známá trojice herců by mohla pomoci napravit reputaci.

Jurský svět 3 by měl být již posledním dílem slavné dinosauří série.

A to ještě není všechno

Podle všeho to ale není jen tato notoricky známá trojice vědců, kteří se vrátí opět mezi dinosaury. Možná si pamatujete na dvě děti, kterým jde o život z prvního dílu Jurského parku. Jedním z nich byl malý hoch Tim, kterého si zahrál herec Joe Mazzello. Chlapec už hodně vyrostl a nyní se jako dospělý vrátí společně s trojicí svých starých známých.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT