Herci Simon Pegg a Nick Frost znovu vytvořili plán. Do hospody nechoďte, apokalypsu přečkejte doma

Kdo by neznal filmovou parodii Soumrak mrtvých z roku 2004. Hlavními hrdiny potrhlé zombie komedie byli herci Simon Pegg a Nick Frost. Zahráli si kamarády, kteří se musejí co nejrychleji rozmyslet, co budou dělat a kde přečkají zombie apokalypsu, která právě vypukla. Chtějí zachránit nejen sebe, ale i rodinu a přátele, a přečkat hodlají nejlépe u oroseného půllitru.

Chce to plán

Ve filmu spřádají ten nejlepší plán, jak současnou situaci přežít co nejvíce v klidu. Zatímco se ve filmu rozhodnou vyčkat, až se to přežene v hospodě, tentokrát radí něco jiného. Všichni bychom měli být především doma. Herci zavzpomínali a natočili veselou scénu znovu s ohledem na aktuální situaci ve světě. Své fanoušky tak velmi pobavili, což je teď velmi důležité. Humor nám pomůže přežít všechno!

V krátkém videu, které koluje na sociálních sítích, se herci vrátili do rolí Shauna s Eda a znovu vymýšlejí ten nejlepší plán, jak apokalypsu přežít. V reakci na legendární scénu ovšem nyní radí opak, hospodě se vyhněte, ta je totiž venku. A Simon dále říká Nickovi: „Pokud můžete, zůstaňte doma, dejte si šálek čaje a počkejte, až se to přežene. Především se nemusíte starat o žádné věci, nebuďte sobečtí, starejte se o sebe a zavolejte tomu, kdo by mohl být osamělý.“

Troška humoru neuškodí

Ze strany Nicka přichází otázka, zda má Simon nějaký toaletní papír, který leží těsně před ním a pěkně se tam hromadí. V závěru oba herci dodávají: „Nikdy žádná panika! Můžeme porazit apokalypsu společně. S láskou od Nicka a Simona.“

Herci tak vtipně reagovali na aktuální situaci a doporučení Světové zdravotnické organizace, která radí, zůstat doma, pokud je to možné, abychom se ochránili před nákazou, která řádí.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT