Film Veronica Mars se natáčel rekordním tempem. Neuvěříte, kolik málo dní stačilo

Příběh ve filmu je natočený na motivy amerického seriálu Veronica Mars z roku 2004. Po absolvování právnické fakulty se Veronica rozhodla ukončit svou kariéru amatérského detektivního očka. Tento záměr však pokazila její bývalá láska Logan, co potřebuje pomoci s obviněním ze záhadné vraždy. V tu chvíli se Veronica vrací do rodného města a záhadné okolnosti této vraždy začíná řešit.

Natáčení filmu započalo až šest let po ukončení slavného seriálu

Možná by se mohlo zdát, že natočení filmu na motiv oblíbeného amerického seriálu se nabízí hned po jeho ukončení. Natáčení však začalo až v létě 2013, což je šest let po skončení seriálu a devět let od seriálové premiéry.

Ve filmu si zahrál i manžel hlavní hrdinky

Veronicu Mars si ve filmu i seriálu zahrála slavná americká herečka Kristen Bell. Vedle hlavních hrdinů Logana a Ruby, kteří se snaží dostat blíže k srdci hlavní hrdinky, se v příběhu objeví i herec Dax Shepard, skutečný manžel herečky Kristen Bell.

Natáčení celého filmu bylo velmi rychlé

První klapka slavného filmu Veronica Mars padla 17. června 2013, zatímco poslední natáčecí den skončil 23. července 2013 v půl páté ráno. Celé natáčení tak proběhlo velmi rychle za neskutečných 23 dní. V postprodukci byl film dokončen 12. února roku 2014.

Film mohl vzniknout hlavně díky skvěle vymyšlené kampani financování

Za zrodem celého filmu Veronica Mars jistě stojí především kampaň na webových stránkách Kickstarter.com. Díky oblíbenému seriálu i dobré kampani se Kickstarter povedlo několik rekordů v řadě. Mezi ně patří i ocenění Nejrychlejší dosažení milionu dolarů pro film a také patří mezi nejlépe financovaný projekt v kategorii filmu.

Herečka byla při natáčení filmu čerstvou maminkou

Kristen Bell měla teprve tři měsíce od porodu, a tak byla velmi čerstvou maminkou krásné dcery v době, kdy se začínal natáčet dlouho očekávaný film. To jen potvrzuje celkovou profesionalitu a lásku k herectví Kristen. Natáčení spolu s čerstvým mateřstvím určitě nebylo jednoduché, na filmovém snímku ani na hereckém zpracování se ale tato skutečnost vůbec nepodepsala.

Ve filmu nechybí napětí, akční scéna, ani skvělé příběhové propletení do seriálových dílů.

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu