Film Milovník po přechodu vám ukáže, jaké je být odkopnutým gigolem

Pojďte se podívat na film, kde penězům v domácnosti vládne žena, která se rozhodne svého gigola vyměnit za mladší verzi. Tento film měl poměrně nízký rozpočet, ale přesto dokázal vydělat opravdu velké peníze – a stal se hned druhým nejpopulárnějším filmem. Hlavní hrdina Eugenio Derbeza si ve snímku zahrál se svými syny.

Film vydělal velké peníze

Ve filmu Milovník po přechodu museli jeho tvůrci pracovat s poměrně malým rozpočtem. Ten činil pouhých 10 milionů dolarů, což je na americké poměry opravdu málo. Přesto se režisérovi Kenu Marinovi povedl natočit povedený kousek, který hned v den své premiéry vydělal skoro 4 miliony dolarů – a do konce víkendu 12,3 milionu. Díky tomu se vyšplhal hned na druhou příčku nejnavštěvovanějších filmů v tomto víkendu. Celkově film vydělal 62 milionů.

Přestárlý gigolo se nehodlá smířit s nastalou životní situací

Vysokou návštěvnost v kinech jistě zapříčinilo téma, co si pro svůj film režisér vybral. Vypráví příběh přestárlého gigola, kterého se jeho velmi movitá manželka rozhodla vyměnit za mladší kousek. Z ničeho nic se ocitá v normálním světě, kde bez práce nejsou peníze. Tohle však nehodlá akceptovat, a tak se vypraví za svou sestrou. Ta je jeho pravým opakem, a tak dochází k poměrně kuriózním situacím.

Eugenio Derbeza si zahrál se svými syny

Hlavní roli Maxima si ve snímku zahrál charismatický herec mexického původu – Eugenio Derbeza. Tohoto muže si můžete pamatovat z filmů Zázraky z nebe nebo Kniha života. Spolu s ním si ve filmu zahráli i oba jeho synové. První Vadhir ztvárnil mladého Maxima a druhý, José Eduardo, byl číšník s nápoji. Možná díky hereckému obsazení bylo v otvíracím víkendu necelých 90 % diváků hispánského původu.

Na tuto komedii, kde pro Maxima zprvu hrají v jeho životě prim luxus a peníze, prostě musíte mít rádi.

Zdroj: The Movie Insider | zdroj: Cine Canibal

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT