Erotický film 365 dní bude mít hned dvě nečekaná pokračování

Erotický film 365 dní bude mít hned další dvě pokračování. Jak dopadne láska mezi Laurou a Massimem si rozhodně nenechte ujít.

365 dní je polský erotický film, který měl na Netflixu nečekaný úspěch. Lidé okamžitě po zhlédnutí toužili vidět další díl. Tento film, natočený podle stejnojmenného románu, je nabitý erotickými scénami a v dalších dílech tomu nebude jinak. Filmu se nevyhnula ani kritika za romantizaci Stockholmského syndromu.

První díl – začínající láska

V prvním díle jste se mohli seznámit s krásnou Laurou, obchodní ředitelkou a mafiánským bossem Massimem. Ten Lauru unesl a dal jí 365 dní na to, aby se do něj zamilovala. Praktiky, jak si získat její lásku, byly poněkud zvrácené. Zatímco Laura k němu postupně našla cestu, Massimo musel řešit hrozby a výhrůžky jiné mafiánské rodiny. Film je nabitý erotickými scénami od začátku až do konce, přesto končí dalším únosem Laury.

Druhý díl – svatba a život v luxusu

Kritice se však tento skvělý snímek nevyhnul. Mnoho lidí jej odsoudilo, protože v tomto filmu vidí romantizaci Stockholmského syndromu. Film byl natočen podle stejnojmenného románu polské autorky Blanky Lipinské. Ve druhém filmu Massimo zachrání Lauru před únosci, vezmou se a budou žít svůj život v přepychu. Na scénu však přichází šarmantní Marcelo a Massimo s ní bude muset bojovat o Lauřinu lásku.

Třetí díl – rodičovství

Ve třetím a posledním filmu, který bude natočen, se Lauře narodí Massimovo dítě a budou řešit rodičovství. Klidu si však moc neužijí, protože Massimo bude postaven před těžkou volbu. Bude se muset rozhodnout, zda zachrání svou ženu, nebo své dítě. Jeho volba navždy změní jejich vztah. Jak to celé dopadne, tak na to si budeme muset počkat. Bohužel i natáčení druhého dílu je teď kvůli koronavirové krizi zpožděno, a není tak jasné, kdy ho uvidíme.

Film 365 dní je k dispozici a Netflixu a rozhodně stojí za zhlédnutí. Děj je poutavý a nabízí opravdu skvělou podívanou.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT