Drsná proměna Charlieho Sheena. Z milované a nejlépe placené televizní hvězdy zatracencem, kterého nikdo nechce

Když se mladý Charlie Sheen objevil v roce 1986 v hlavní roli válečného dramatu Četa, začala jeho hvězda strmě stoupat nahoru. Stal se hvězdou zejména bláznivých komedií a parodií jako Žhavé výstřely nebo Scary Movie. Na svém kontě má dvě nominace na cenu Emmy, v roce 2002 dokonce získal Zlatý glóbus za nejlepší výkon v televizním seriálu Spin City. A o rok později přišel seriál Dva a půl chlapa.

Nezkrotný Charlie

Od roku 2003 hrál Charlie Sheen v podstatě sám sebe v sitcomu Dva a půl chlapa. Ten měl obrovský úspěch u diváků a v reprízách se dodnes vysílá i u nás. Stanice Nova 2 jej opakovaně vysílá už několik let, a lidi to stále baví. Ovšem jen do chvíle, než se na obrazovkách místo Charlieho objeví Ashton Kutcher.

Poté, co tvůrci seriálu Sheena vyhodili za jeho nesnesitelné chování, problémy s drogami a také kvůli rozbrojům s režisérem, naskočil do rozjetého seriálu mladý a svěží Walden v podání Kutchera. I když se stále na seriál dalo dívat, nikdy už to nebylo ono, a fanoušci stále volali po starém dobrém bouřlivákovi Charliem. V začátcích seriálu byl Charlie Sheen hvězdou, která byla také za svou práci královsky odměňovaná, on si však místo úspěchu užíval nezřízeného pití, fetování a sexu s kdekým.

Charlie Sheen a HIV

Herec věděl, že je HIV pozitivní, dlouho však mlčel, a přiznal se až v listopadu 2015 – a to rovnou v televizi. Ještě před tím se však objevovaly zprávy, jak si Sheen užívá s prostitutkami během jeho vyhlášených a zběsilých večírků. Skandály herce nikdy neobcházely, kromě toho, že měl poměr s řadou prostitutek, milenek, na jednom z večírků si měl údajně z ničeho nic začít řezat do nohy. V minulosti dokonce střílel na svou snoubenku, napadl milenku, a to právě, když byl na útěku z léčebny. Podobná zařízení zná herec moc dobře, léčit se snažil několikrát, ale moc mu to nevycházelo.

Dnes se snaží být jiný, ale nikdo už o něj velký zájem nemá

I když dnes už pověstné večírky nepořádá, nikoho nenapadá, a asi jen málokterá žena by měla zájem si s ním užívat v posteli, Charlie Sheen se nevzdává a snaží se znovu prosadit. Ve filmovém ani televizním průmyslu mu to sice moc nejde, dlouho už se před kamerami neobjevil, ale je chvályhodné, že se snaží alespoň o určitou osvětu ohledně HIV.

Autor: Katka Procházková
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu