Den za dnem. Sitcom, který se vrací s novou řadou, vás opět zaručeně pobaví

Americký komediální seriál Den za dnem se začal vysílat v roce 2017 na Netflixu. Prvotně si sice nezískal tak velkou fanouškovskou základnu, jak se původně očekávalo, ovšem i přesto se těšil poměrně velké oblibě. Fanoušci se ovšem neozvali v tu nejvhodnější chvíli, a tak Netflix po odvysílaných třech řadách sitcom stáhl ze svého vysílání. Nyní se však vrací na obrazovky s novou řadou.

Netflix nechtěl, přišel POP

O kabelovce POP dlouho nikdo nevěděl. Avšak právě ona se jala slova, a o pokračování sitcomu Den za dnem projevila velký zájem. Fanoušci sitcomu tak měli opět důvod k radosti. Jejich oblíbený seriál se totiž konečně zase může vrátit na obrazovky.

Jednotlivé epizody se sice dočkaly malých změn, epizody jsou nyní kratší a také zmizela ikonická znělka seriálu. Co je však dobrou zprávou, všichni původní herci se vrátili k natáčení ve stejném složení. O oblíbené postavy tak nepřijdeme. A nejlepší na tom je, že se vracejí s úplně novými a stejně zábavnými osudy.

Kvalitu ocení jen někdo

Je pravdou, že jde o poměrně nedoceněný seriál – a je to velká škoda. Těžko říct, proč jej Netflix už nechtěl, když své fanoušky měl a má stále. Hlavní ale je, že sitcom může konečně pokračovat dál a bavit nás.

Nejde sice o nic převratného, scénáristům se však podařilo obstojně pracovat s vtipnými i dramatickými situacemi. V některých se řada z nás pozná, jiné jsou prostě jen humorně vymyšlené pro potřeby pobavení diváků. Jako celek však vypadá celý seriál skvěle, a to včetně výkonů herců.

Seriál by tak určitě neměl uniknout vaší pozornosti.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT