Další filmy pro Netflix s Adamem Sandlerem

Streamující gigant oznámil úžasnou věc. Herec Adam Sandler se s Netflixem dohodl na další spolupráci a měl by s ním natočit další čtyři filmy. Poté, co v roce 2019 slavili společně s Jennifer Aniston úspěch s filmem Vraždy na jachtě, je to pro všechny fanoušky jistě velmi dobrá zpráva.

Nejsledovanější film v USA roku 2019

Podle společnosti Netflix, byl film Vraždy na jachtě nejsledovanějším filmem roku 2019 ve Spojených státech amerických. Během prvních čtyř týdnů, kdy se film vysílal, jej vidělo až třiaosmdesát procent domácností. První film, který Adam Sandler pro Netflix natočil, s názvem Ridiculous z roku 2015, pak pro srovnání byl sledován dvě miliardy hodin.

Ze smlouvy, kterou herec uzavřel v roce 2017 s Netflixem pak vyjde ven ještě poslední snímek, který by se měl uvést na konci tohoto roku a bude mít název Hubie Halloween. Půjde o komedii, ve které se Sandler zahrál výstředního komunitního dobrovolníka, který se ocitne přímo v centru vraždy, která se odehraje na Halloween v Salemu v Massachusetts.

Komerčně úspěšné filmy

Předplatitele Netflixu jméno Adam Sandler velmi přitahuje a představuje globální přitažlivost i pro předplatitele Netflixu. Všechny jeho filmy v dohodě byly produkovány hercovou společností Happy Madison Productions. Filmy Adama Sandlera umí skvěle vydělávat. Komerčně jeho filmy dosáhly za více než 20 let hercovy kariéry přes tři miliardy dolarů.

Kromě dohody s Netflixem, kde musí herec plnit své povinnosti, ale natáčí také jiné filmy. V budoucnosti se tak na slavného komika můžeme těšit hned v několika projektech. A to je dobrá zpráva.

A co soukromý život?

Herec kromě práce stíhá i svůj soukromý život a všechen svůj volný čas věnuje především rodině. Od roku 2013 je ženatý. Se svou manželkou Jackie vychovávají společně dvě děti. Mladší Sunny je 11 let a starší Sadie je 13 let. Doma má tak populární herec hned tři krásné dívky – má tedy důvod se pořádně otáčet.

Na filmy s Adamem Sandlerem se již moc těšíme.

Autor: Vlastimil Vachta

#kvíz 1 / 1 | Kollik dcer má Adam Sandler?

Kollik dcer má Adam Sandler?

ZAVŘÍT