Bruce Willis (65) se ani daleko po šedesátce nezastaví a točí jeden film za druhým

Bruce Willis, který před nedávnem oslavil už 65 narozeniny, je pořád plný energie. Dokazuje to hlavně tím, že stále točí nové filmy.

Bruce Willis srší energií i ve svých 65 letech, kdy řada jeho vrstevníků už pomýšlí na důchod. Jasným důkazem je to, že jen letos spatří světlo světa čtyři filmy, na kterých se podílí. Je považován za naprosto pohodového a vyrovnaného muže a společně s Demi Moore tvoří snad tu nejlepší ex manželskou dvojici.

Točí jeden film za druhým

Tento charismatický herec neztratil svůj šarm ani energii. Ve svých letech by mu mohl kdokoliv závidět. Stále patří mezi nejžádanější Hollywoodské herce. Vždyť jen v letošním roce ho mohou diváci vidět hned ve čtyřech nových filmech! A těšit se na něj mohou i v roce následujícím, protože Willis už teď spolupracuje na dvou snímcích, které se do kin dostanou až v roce 2021. Cosmic Sin zaujme milovníky Sci-Fi a Run of tha Hitman ocení zastánci akčních thrillerů.

S Demi Moore zůstali přátelé

Bruce Willis je považován nejen za charismatického herce, ale hlavně za velmi pohodového muže. Důkazem je to, jaký vztah má se svou ex manželkou Demi Moore. V Hollywoodu byste nenatrefili na dvojici, která spolu tak dobře vychází, jako právě oni dva. Manželé spolu byli dlouhých třináct let, ale kamarádi budou nejspíš navždy. Mají spolu tři dospělé děti, a Demi byla dokonce hostem na jeho další svatbě.

Své děti upřednostňuje před svou kariérou

Největší chloubou Bruce jsou jednoznačně jeho děti. Dohromady jich má pět. Rumer (31), Scout (28), Tallulah (26), Mabel (8) a Evelyyn (6). Poslední dvě mu porodila jeho druhá manželka Emma. Sám Bruce kdysi prohlásil „Pro mě je důležitější, jaký jsem otec, než jak mě přijímá publikum“. Přesto, že je pracovně velmi vytížený a často tráví čas mimo domov, snaží se je vychovávat tak, aby z nich vyrostli slušní a vzdělaní lidé.

Znáte filmové páry, které se na obrazovce milovaly, ale ve skutečnosti bylo všechno jinak?

Bruce Willis se rád baví, a přestože už není takovým bouřlivákem, jakým býval, podařilo se mu prohrát 120 tisíc dolarů během jedné noci v ruletě. A to už je pořádný balík i na něho.

Autor: Vlastimil Vachta
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu