Bez kalhot aneb neuvěříte, kde se Channing Tatum naučil předvádět striptýz

Když tento film v roce 2012 vstoupil do kin, všechny dámy měly pozdvižení. Podívaná na sexy Channinga Tatuma doslova bez kalhot přitáhla mnoho a mnoho divaček. Aby taky ne! Film ze striptýzového prostředí o tom, jak chudý striptér ke štěstí (a penězům) přišel má skvělý scénář a mnoho herců s vypracovanými těly, které se nebojí použít!

Channing Tatum nebyl žádný nováček

Také jste si říkali, jak je možné, že Mike, jehož ztvárňuje právě Channing Tatum vypadá, jako kdyby byl opravdový profík? Pokud jste obdivovali, že se tak rychle stihl naučit veškerou podstatu striptýzového představení, jste na omylu! Herec totiž přiznal, že si právě striptýzem přivydělával jako mladý kluk na svá studia! No jo, musela to být pěkná podívaná již tenkrát, nedivíme se, že bez problémů zvládl dostudovat. Kdyby tak věděl, jak se mu tyto zkušenosti budou jednou hodit – a že mu poté budou moci zaplatit studia klidně celé rodině na celý život.

Channing Tatum a Alex Pettyfer

Na filmovém plátně to vypadalo, že jsou Channing Tatum (Mike) a Alex Pettyfer (Adam) opravdoví kamarádi. Je tak vidět, jací jsou oba herci profesionálové, jelikož v reálu se opravdu neměli rádi a neustále se hádali. I tohle je důvod, proč Alex odmítl hrál v dalším pokračování. Prostě už nechtěl natáčet s Channingem. V pokračování Bez kalhot XXL je jeho absence vysvětlena tak, že se odstěhoval do čínského Macau, kde rozjíždí svou novou show.

Jak se scénáristé poprali s deštěm?

Když měli striptéři předvádět svou show s deštníky na známou píseň Raining man, chtěli scénáristé, aby vše vypadalo naprosto dokonale, což ovšem vyžadovalo kapky deště na deštnících. Jelikož ale bylo použití vody nebezpečné a hrozilo uklouznutí či jiný úraz herců, rozhodli se, že použijí speciální třpytky. Ty vypadají přesně jako kapky deště, takže vše vypadalo naprosto autenticky a zároveň bezpečně.

Alex Pettyfer a improvizace

Herec, který ztvárnil filmového Adama, byl ve filmu jako úplný striptýzový nováček. Aby vše vypadalo autenticky, sám Alex Pettyfer navrhl, že by měl prostě tanečně improvizovat, jelikož opravdu žádné zkušenosti na striptýzovém poli neměl. Ukázalo se to jako velice dobrý tah. Režisér mu záměrně dopředu ani neprozradil, na jakou píseň bude tancovat. Jak se se rozezněly tóny Madoniny Like a virgin, začal Adam prostě tancovat sám za sebe – a bylo jasně vidět, že do té doby neměl se striptýzem opravdu nic společného.

Každopádně v průběhu filmu prošel úctyhodnou změnou, a kdyby se mu herecká kariéra jednou omrzela, mohl by se striptýzem klidně i živit. Ovšem společnou show s Channingem Tatumem asi nenazkouší.

Zdroje: imdb.com

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT